Neden Gap Kompresör ?

GAP Kompresör ve Demir Hırdavat

Demir ve GAP Kompresör tüketicinin hava kompresörleri ve aksesuarları ihtiyacının çözümünde her zaman pratik, esnek ve verimi yüksek alternatifler sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Dünya standartlarında üretim teknik ve metotları kullanılarak üretilen Demir Kompresör ve GAP Kompresör pistonlu ve vidalı hava kompresörleri CE uygunluk belgesini almıştır.

Demir Hırdavat olarak kendi üretimimiz olan Demir ve GAP Kompresör markalı kompresörleri maksimum performans ve ekonomi için kendimiz üretiyor ve İkitelli OSB ve Topkapı’da bulunan satış mağazalarımız ve online platformlarda satıyoruz.

Vidalı kompresör ve pistonlu kompresör ürünleri konusunda gelişmiş üretim aralığına sahip Demir ve GAP Kompresör, tüketicinin hava ihtiyacını karşılamak üzere pistonlu ve vidalı tip hava kompresörleri ile endüstrimize çok çeşitli seçenekler sunarak hizmet edebilmek için komple çözümler üretmektedir.

Firmamız, Hava Kompresörleri ile birlikte kullanılan hava kurutucuları, hava tankları, hava filtreleri ve diğer aksesuarlarla sisteminizi komple destekleyen profesyonel çözüm ortağınızdır.

Biz inanıyoruz ki, Demir Kompresör ve GAP Kompresör ailesi olarak satış sonrası hizmetlere göstereceğimiz özel ilgi ve tüketicilerimizin ihtiyacı olan hızlı hizmeti, en güvenilir, en profesyonel ve en verimli şekilde sunarak, elde edeceğimi sektördeki dost tüketicilerimizin fazlalığı bizim en büyük kazancımız olacaktır.

İhtiyacınız Olan Hava Kompresörünü Nasıl Seçmelisiniz?

Kompresör seçiminde dikkat edilmesi gerekilen en önemli unsur, seçilen ürünün kullanıcıya zaman ve para tasarrufu bakımından en uygun olanı olmasıdır. Kompresörler tekstilden hayvancılığa kadar birçok sektörde kullanılmaktadır. Kompresörü satın almadan önce, ihtiyacınız olan kompresörü iyi seçmeniz gerekmektedir. Gereğinden küçük kompresör almak kullanımınıza yetersiz kalacağı için size zaman kaybettirecek ve ihtiyacınızı karşılamayacaktır. Gereğinden büyük kompresör almanız ise daha maliyetli olacaktır.

1 – İhtiyacınız olan maksimum basınç nedir?

Tek kademeli mi çift kademeli mi kompresöre ihtiyacınız olduğunu belirleyecektir.

2 – Lite / dakika cinsinden ihtiyacınız olan hava ne kadar?

Kullanılan her makine ve ekipmanın harcadığı bellir bir miktar hava vardır. Elinizde kaç ekipman bulunuyorsa bunların birlikte çalışma zamanları ve harcamalarının toplamları ihtiyacınız olan havanın karşılığını size verecektir.

3 – Kompresörü yerleştireceğiniz alan kompresör boyutlarına ve ortamına uygun mu ?

Kullanacağınız ekipmanların kompresör yerine uzaklığı seçilen kompresöre uygun olmalıdır (Belli bir mesafeden sonra basınçta düşüklük gözlenecektir). Yüksek basınç ihtiyacı olan alanlarda kompresör boyutu daha büyük olacağı için alan fizibilitesi yapılmalıdır.

4 – Ne çeşit tahrik sistemine ihtiyaç var ? Elektrik motoru veya dizel motor?

Kompresörün ihtiyaç duyulduğu alanda elektrik varsa, çok daha az bakım, işletme maliyeti ve satın alma ücreti olacağı için elektrik motor tahrikli kompresörler tercih edilmelidir. Yoksa dizel motorlar tercih edilmelidir.

5 – İhtiyacınız olan hava tankının hacmi ne kadar ?

Hava tankı hacmi kullanılacak olan havanın miktarına ve kullanılma aralığına bağlı olarak seçilmelidir. Eğer kullanılan havanın zamanı çok kısa periyotlar halinde ise daha küçük, uzun periyotlar halinde ise daha büyük hava tankına ihtiyaç duyulacaktır.

İhtiyacınız olan havanın tespitini yapmak için ücretsiz destek talep edebilirsiniz.

Kaliteli servis ağımızda kompresör bakım ve servisleri yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Hemen Arayalım !

captcha

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı